Wierzę w ludzi.

To właśnie ludziom – mojej rodzinie, przyjaciołom, ale również przypadkowym osobom  – zawdzięczam wiele. Dlatego zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesie, interesują mnie tylko trwałe relacje.  Ta filozofia pozwala mi w pełni skoncentrować się na każdym zleceniu, udzielić szerokiego wsparcia moim Klientom, a przede wszystkim zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie transakcji.

Moja droga do tej branży nie była prosta, ale każdy jej odcinek stanowi dziś fundament, który pomaga mi osiągać więcej niż gdybym całe życie zajmowała się tylko pośrednictwem. Moi bliscy twierdzą, że od dziecka byłam osobą, która podnosi sobie poprzeczkę i zawsze chce bardziej. To sprawdza się również w mojej pracy. Zawsze chcę dać z siebie więcej i wykonać zadanie jeszcze lepiej.

Bardzo lubię

śpiewać, grać na pianinie i uprawiać jogę. Już na studiach zamiast dorabiać jako kelnerka, dostałam pracę w klubie, gdzie dwa razy w tygodniu  prowadziłam karaoke. Wtedy nauczyłam się, że w pracy warto robić to, co się kocha. Miłość do muzyki pozwala mi cały czas pielęgnować wrażliwość i empatię, dzięki której w relacjach z ludźmi jestem autentyczna i uważna na ich potrzeby.

Kocham

naturę, dlatego mój pierwszy wybór padł na studia biologiczne. Ukończyłam je z przyjemnością, ale najwyraźniej nie było to moim przeznaczeniem. Kiedy bowiem szukałam pracy, moje CV omyłkowo trafiło do banku, a tam – na pierwszej rozmowie – dostrzeżono mój potencjał i dostałam etat. Przez 7 lat poznałam świat nieruchomości od najważniejszych kulis – finansowania. Dzięki temu kwestie kredytów nie kryją przede mną żadnych tajemnic i chętnie pomagam klientom w uzyskaniu wsparcia finansowego.sjonalizm.

Fascynują mnie nieruchomości.

Zamiast doradzać przyjaciółkom, jaką wybrać sukienkę, wolę wskazywać  budynki warte inwestycji. A potem wspierać w całym procesie kupna, renowacji i przygotowania do sprzedaży. Od ponad 10 lat moje życie obraca się wokół nieruchomości – doświadczenie w połączeniu z intuicją, sprawiają, że w przypadku nieruchomości, zawsze wiem, na którego konia postawić. Mam też umiejętności z zakresu rzeczoznawstwa i licencję pośrednika. Dzięki temu dysponuję szeroką wiedzą na temat rynku,  przepisów prawnych,  formalności , a także ekip remontowo-budowlanych – od murarza po hydraulika.

Moją pasję i pracę

znalazłam w pośrednictwie nieruchomościami, które przynosi mi ogrom satysfakcji.  Stali klienci wiedzą, że nie mam zwyczaju wystawiać rachunku za pracę, której nie wykonałam. Dlatego staram się nie podpisywać umów na wyłączność, bo nie chcę nikomu wiązać rąk. Niezależnie, czy pomagam w sprzedaży, czy w kupnie podejmuję wysiłek, aby obie strony transakcji czuły się wygrane.

Dawno temu usłyszałam zdanie: „Jeśli jesteś sobą, nie masz konkurencji”. Ta myśl jest dla mnie drogowskazem w każdej sferze życia. Wolę zbudować markę firmy na wiarygodności niż na szybkich wpływach finansowych. Ta postawa wciąż jeszcze zdumiewa wielu moich klientów. Niektórzy nie dowierzają. A ja w odpowiedzi mogę się tylko uśmiechnąć:  Tak rozumiem profesjonalizm.

Licencje